HOT DÖNER BAYİİLİK..!

Hot Döner 1996 yılında gıda sektörü ile faaliyetlerine başlayan firma 2011 yılında dönercilik alanına adım atmıştır. Şuan 35’i İstanbul olmak üzere toplam 77 adet şubesi bulunmaktadır. Hot Döner içinde bulunduğu beş yıl içerisinde toplam şube sayısını 250’ye çıkarmayı ve Türkiye dışına çıkarak Hatay’ın meşhur dönerini tüm dünyaya tattırma hedefinde. Hatay’ın muazzam lezzetini herkese sevdirmek idealiyle yola çıkmış olan marka, kendi pişirdikleri katkısız köy lavaşı ile sırrı sadece kendilerinde saklı olan özel sosunu geleneksel Hatay döneriyle birleştirerek herkesin beğenisine sunmaktadır.

Birlikte iş yapmak arzusunda olan tüm yatırımcı adaylarına en üst seviyede kar edebilmesi için gerekli tüm alt yapı ve bilgi birikimlerini sunmaktadır.
Dükkan açılması planlanan bölge, Hot Döner uzmanları tarafından incelenir ve gerekli fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra karar verilir. Bu aşamadan sonra sözleşme yapılır ve dükkan firmanın iç mimarlarına bırakılır ve dükkan anahtar teslim olarak teslim alınır.

[adinserter block = “2”]

Bayii açılışından önce deneyimli eğitim kadroları tarafından işletmecilere eğitim desteği verilmektedir. Verilen eğitimler hem teorik hem de pratik uygulamaları kapsamaktadır. Ekip üyeleri ve yöneticileri bu eğitim programlarında, ekipman ve ürün eğitimlerinin yanı sıra, yönetime yönelik eğitimler de almaktadır.
Hot Döner tarafından işletmecilere verilecek olan destekler;
Kendi mimarları tarafından yapılacak uygun lokasyon seçimi ve fizibilite çalışmaları,

Açılış öncesi eğitim

Kendi mimarları tarafından anahtar teslim dükkan,

Gerektiği durumda ekip ve eleman desteği,

Ürün desteği,

Bayi olma süreci.

İşletmeci adaylarının başvuru formunu doldurarak ön görüşmeye çağrılma ve genel Hot Döner sistemi hakkında bilgi aktarımı.

Anlasildiktan sonra sözleşme imzalanır ve fizibilite çalışmaları ile bölge seçimi yapılır.

Dükkan belirlendikten sonra konsepte uygun dükkân dekorasyonu başlar. Dekorasyon çalışmaları devam ederken personel seçimi yapılır kadro oluşturulur ve bir başka şubede eğitime alınır.

. Gerekli Sermaye : 60.000 TL
. İsim Hakkı Bedeli : 10.000 TL
. Ortalama Şube Açılış Süresi : 20 ile 30 gün
. Yatırımın Geri Dönüş Süresi : 12-18 Ay

Hot Döner Bayilik İletişim Bilgileri

Hat Döner Yiyecek Gıda ve Tic. A.Ş
Atatürk Mah. Demokrasi Cad. No:8/1 ÜMRANİYE / İSTANBUL 
0850 302 30 93

Ali KILIÇ

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir