KOMAGENE BAYİLİĞİ

2005 yılında çiğ köfte sektörüne giriş yapan Komagene, 14 yıldır Türkiye’nin 78 ilinde, 1000’e yakın satış noktası ile sektörde yerini alıyor. Türkiye dışında da 8 farklı ülkede yer alan Komagene, yurt dışında da 26 şubeye ulaşmayı başarmış bir markadır.

[adinserter block = “2”]

Türkiye’nin lider çiğ köfte markaları arasında yer alan Komagene, düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüşü nedeniyle en çok franchise talebi alan çiğköfte markasıdır. Yatırımcılarından isim hakkı bedeli ve ciro primi almadan yatırım fırsatı sunmaktadır. Düşük yatırım bütçesi ile iş sahibi olmak ve yatırımınızı kısa vadede geri almak istiyorsanız bu iş tam size göre olabilir.

Şube açılmadan önce yatırımcılarına kendi ekibi ile bir hafta eğitim vermektedir. Operasyon ekibi şube açılış sürecinden başlamak üzere, yatırımcılarına adaptasyon aşamasında her türlü desteği vermektedir. Açılış sürecinde lokasyon tespiti, proje ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik organizasyon işlerinde de yatırımcılarına destek vermektedir. Komagene, şubelerinin ihtiyacı olan tüm ürünlerin tedariğini yaparak ve Türkiye’de ilk ve tek soğuk lojistik kullanılarak şubelerine sevkiyat yapan çiğköfte markasıdır. Ürünlerin depodan şubeye ulaşana kadar her anını kontrol yaparak kayıt altında tutar.

[adinserter block = “2”]

BAYİLİK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Bayilik almak isteyen yatırımcılar, İstanbul genel merkezinde 1 haftalık bilgilendirme seminerlerine katılırlar.

Bayilik almak isteyenlere operasyon ekibi tarafından profesyonel destek veriliyor.Lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu konularında tam destek sağlanıyor.Komagene Konseptini oluşturmak için ortalama 20.000 tl ile 30.000 tl arasında yatırım bütçesi gerekmektedir.

[adinserter block = “2”]

Çiğ köfte ve diğer yan ürünlerin tamamı kendi merkezlerinde üretiliyor.Bayide çalışacak personeli, bayi kendisi buluyor, ancak personele gerekli eğitim yine genel merkezde veya bölge müdürlüklerinde veriliyor.

Şubenin açılması ortalama olarak 20 gün sürmektedir. Komagene şubeyi yatırımcıya anahtar teslim olarak vermektedir. Komagene bayilerinde yalnızca Komagene markalı ürünler satılabiliyor. Şubede menü dışı başka bir ürün satılamaz.

Ali KILIÇ

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir