AKÜLÜ TIRTIL TREN ve AKÜLÜ OYUNCAK ARABALAR

Sevgili makalebizde okuyucları

Sizlerin karşısına, yeni olmasa da ülkemizde yeni yeni gündeme gelen ve oldukça kazançlı iki işten bahsedeceğim. Bu işler tamamen kendi kendini amorti eden ve çocuklara hitap eden işlerdir.

[adinserter block = “2”]

Akülü Tırtıl Tren ve Akülü Arabalar

Akülü tırtıl tren; lunapark ve AVM’lerde, siyah bir hat üzerinde sekiz şeklini alarak ilerleyen, 4 ya da 5 vagondan oluşan çocukların bindiği elektronik oyuncaklardır. Bu oyuncaklar akşama kadar elektrik ile şarj olarak, tur başına kazanç sağlamakta.

Diğer işimiz ise bir oyuncak firmasından temin edebildiğimiz ve çocukların içine oturabileceği büyüklükte ve büyüklerin ellerinde bir kumandayla yönetebilecekleri, kumandalı oyuncak arabalar.

[adinserter block = “2”]

Bu İşlerin Maliyeti

Eğer bu işlerden birini ya da her ikisini de yapmak istiyorsanız; Tırtıl tren için; Buraya tıklayarak, fiyatlar hakkında bilgi alabilme şansınız var. Bir tırtıl trenin Şu anki fiyatı 6000 USD+KDV olarak belirlenmiştir.

Akülü arabalar için; bu arabaları kendiniz temin ediyorsunuz. Ortalama bir aracın fiyatı 1000 tl ile 2000 tl arasında. Diyelim ki etapta 5 adet, 1500 tl’lik araç aldınız. 5 tane aracın toplam maaliyeti 7500 tl.

Oyuncakların maliyetine ek olarak, oyuncakları kullanacağınız alanların kira maliyeti ve eğer eleman caliştiracaksanız, bir de onun masrafı mevcut sadece.

Bu işler Size Ne Kazandırır?

Tırtıl Tren:
Bir tırtıl arkasında 5 vagon taşıdığını var sayarsak, 4 kez tur atmasını 5 liradan baz alalım, her vagonda 1 çocuk oturabiliyor, 5 x 5 = 25 lira, tek turundan kazandığınız para miktarı. Akşama kadar en az 10 tur attığını ve vagonlarının 3 tanesinin dolu olduğunu düşünelim; 15x 10 =150 TL kazanabileceğiniz bu işin detaylarını Buraya tıklayarak ve tren çeşitlerini, fiyatlarını mukayese ederek öğrenmeniz mümkün.

[adinserter block = “2”]


Akülü arabalar

Akülü arabalar, tırtıl tren gibi tur bazında değil dakika bazında kazanç sağlar. 5 adet akülü arabanız var ve her birinin akşama kadar en düşük şartlarda bile en az 1 saat kiralandığını varsayalım. Bunu da 10 dakikalık TL bazında alıyorum,
1 saat 60 dakika/ 10 dakika. Her biri 6 kez kiralanmış olur
6 kez kiralanması demek araç başına 60 TL demek
5 aracımız vardı 60 tl’den en 300TL gibi bir rakam verir bize. 1 araç günde en fazla 1 saat kiralanmış olsa bile 300 TL gibi bir rakam kazandırıyor. Bu da ayda 9000 TL gibi bir rakam yapar.

Eğer tırtıl trene yatırım yapmayı düşünürseniz, şirketle irtibata geçip, sipariş verip, 20 gün içerisinde oyuncağınızın teslim olmasını bekleyebilirsiniz. şirket bu işte profesyonelleştiği için size tam destek vermekte ve her konuda yardımcı olmaktadır.

Akülü arabalardan almak isterseniz de ; eğer pisti kuracağınız yer izin veriyorsa 20 tane alın ya da pisti daha küçük alanda tutmayı düşünüyorsanız 10 tane yeterlidir.

Her iki işi de, seyyar ya da sabit lunaparklarda, Avm’lerde ya da orta ölçekli marketlerin girişlerinde yapabilmeniz mümkün, dikkat etmeniz gereken tek konu mutlaka fayans, mermer ve düz bir zemini seçmek ki, işinizi yapmakta zorlanmayın..

Muammer ERDOĞAN

[adinserter block = “2”]

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir