Adgager nedir ? Nasıl kazandırır?

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gib internetten kazanç sağlama alanında yazılar yazmaya çalışıyoruz makalebizde ailesi olarak. Bu gün de sizlere daha farklı bir işin anlatımı yapmak istiyoruz. Burada paylaşılan işler elimizden geldiği kadar detay vermeye çalışıyoruz ancak dikkat edilmesi gereken birşey var sizler de katılmak istediğiniz işi iyi analız ederek başlamanız gerekmektedir.Haydi şimdi başlayalım


Bu yazımda sizlere adgager platformundan hakkında bilgi vereceğim. Adgager nedir ? Nasıl kazandırır? bilgileri ni aktarıcam. Son günlerin anket doldurarak para kazandıran sistemleri arasında yerini henüz yeni almış olan adgager platformu, kısa anketler doldurarak ve yeni anketlerin gelmesini beklemeden, tanınmış büyük firmalara sesinizi duyurabileceğiniz, herhangi bir marka, ürün, reklam filmi, web sitesi, uygulama ile ilgili fikir ve görüşlerinizi bildirebileceğiniz, gentr’ler yayınlayarak kendinize gelir kapısı sağlayabileceğiniz güzel bir sistemdir.

Adgager ‘ e Nasıl Üye Olurum ?

Adgager platformu Türkçe bir sayfa olduğu için kayıt esnasında ve daha sonrasında siz değerli kullanıcıları kesinlikle zorlamayacaktır. Biraz sonra paylaşacağım linke tıklayarak, kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Kayıt esnasında diğer birçok sistemde olduğu gibi kullanıcı adınız, e-mail adresiniz ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. Kayıt sayfasına ulaşmak için linke tıklayınız ve açılan sayfada sizlerden istenen bilgileri giriniz ve kaydınızı tamamlayınız

Adgager ile Nasıl Para Kazanırım ?

Yazımın en başında belirttiğim gibi, adgager sistemi anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir platformdur. Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra, sistemde profil bilgilerinizi dolduruyorsunuz ve tüm bunlar için sistem size 0.12 gag puan veriyor. 1 gag puanın Tl karşılığı ise 5 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Daha sonrasında açık projeler kısmındaki anketleri doldurarak, gag puan kazanmaya devam ediyorsunuz. Sistemde minimum çekim limiti 50 TL olarak belirlenmiştir.

Adgager ile Daha Çok GAG Puan Nasıl Kazanılır?

Arkadaşlar birçok sistemde olduğu gibi adgager platformunda da referans sistemi bulunmaktadır. Davet ettiğiniz her bir kullanıcı için 0.1 Gag puan kazanırsınız. Kısaca 50 adet kullanıcı davet ettiğinizde 5 Gag puan yani 25 TL kazanmış olursunuz. Doldurduğunuz anketlerle birlikte kısa sürede güzel paralar kazanabileceğinizi düşünüyorum. Hepinize şimdiden bol kazançlar.

Yazan : Ömer DURSUN

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir