Battalbey Çiğ Köfte Yatırım Bilgileri

2003 yılında kurulan Battalbey Çiğ Köfte, Türkiye’nin birçok farklı noktasında şubeler açmaya başladı. Türkiye’nin önde gelen çiğ köfte üreticileri arasında yer alan Battalbey, şuanda 3 bine yakın satış noktası bulunuyor.

Türkiye’de  bayilik veren firmalar genellikle isim hakkı bedeli almaktadır. Çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında en çok talep alan firmalardan biri olan Battalbey’in bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni ise bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerden “Kapora, isim hakkı ve teminat” istememesi. Firmaya bayilik için başvuruda bulunuyorsunuz ve sonrasında dükkanınızı hazırladıktan sonra sipariş vermeye başlıyorsunuz.

Battalbey bayilik avantajları arasında firmanın marka bilinirliğinin de büyük bir etkisi vardır. 

Çiğ köftelerin günlük gelmesi, tedarik sorununun yaşanmaması da Battalbey bayilik almak isteyen girişimcileri cezbediyor. 

Battalbey bayilik şartları arasında Battalbey konseptinin tam olarak uygulanması da bulunuyor. Pleksi malzemelerin kullanıldığı işletmelerde yan duvarların beyaz; kemer şeritler kırmızı renkte olması gerekiyor. Hatta firma tadilat sırasında maliyet düşüren unsurları da yatırımcılara paylaşıyor. 

Siz de karlı bir sektöre yatırım yapmak ve yatırım tutarınızın minimum seviyede olmasını istiyorsanız Battalbey çiğköfte tam size göre.

Yatırım Bilgileri

İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 2000 – TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 2000 – TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 2000 – TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 7 gün

Başvuru Bilgileri

İlgili Kişi : Sait AYBAK

Adres:

Malkoçoğlu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No. 889 – 881 Sultangazi/İSTANBUL

Telefon:

0555 324 84 23 – 24

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir