Anket doldurarak para kazan !

İnternet ortamın da gün geçtikçe yeni iş fikirleri ile karşılaşırken biraz daha eski güvenilir bir sistemi anlatalım. Bilindiği üzere anket doldur para kazan gibi sistemler karşımıza çok çıkmaya başladı. Bu sistemler den Myiyo sistemini anlatmak ile başlayalım.

Myiyo (Anket doldur kazan) Nedir ?

Myiyo ile günde bir defa anket doldurarak siz de ek kazanç elde edebilirsiniz. Kendinize ait bilgiler ile alakalı anketi doldurduktan sonra size en uygun anketler belirlediğin de size e-posta ile bilgi verilmekte. Bu sayede ne zaman girip anket yapmanız gerektiğini anlamış oluyorsunuz.

Anketler ne kadar zaman alır?

Bir anket yaklaşık 17-22 soru içeriyor ve ortalama 3-5 dakika sürüyor. 20 dakikadan daha fazla yada daha faz süren anketlerde çıkacaktır. Uzun süren bazı anketlerin yarısında ara vererek daha sonra yeniden devam edebilirsiniz. Anket uzunluğuna göre de puan vermektedir.

Profilini tamamla 500 puan kazan!

Myiyo kaydınızı yani profilinizi tamamladığınızda ad, soyad, ülke, il, ilçe doğum tarihi gibi bilgileri tamamladığınızda size tam 500 puan vermekte.

E-posta adresinizi etkinleştirin ve 100 puan kazan!

Myiyo giriş yaptığınızda sizden e-posta onayı isteyecektir. Size myiyo’dan bir mail gelecek ve e-posta kutunuzdan bu mail ‘ e tıkladığınızda e-posta adresinizi de onaylamış olursunuz ve hesabınıza 100 puan daha eklenmiş olur.

Myiyo davet et kazan!

Myiyo’ya kendi link’ iniz ile davet ettiğiniz her kullanıcı size tam 500 puan kazandırmakta.

Myiyo ödeme yöntemi!

Myiyo’da kazandığınız puanlar 20.000 olduğunda ödeme butonuna tıklayarak elde ettiğiniz puanları paraya çevirebilir ve banka hesabınıza aktarıp, çekim yapabilirsiniz.

Myiyo Örnek hesaplama !

Myiyo sistemin de 1000 puan = 1 euro değerindedir.

Başlangıç ‘da 600 puan E-posta onayı ve profil tamamlanma ödülü olarak kazanıyorsunuz.

Diyelim ki bu sisteme 50 kişiyi kendi hesabınıza referans olarak kaydettiniz.

50 x 500 puan = 25 000 puan kazanıcaksınız.

Hesabınıza böylelikle 25 euro eklemiş olucaksınız.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir