Dois Döner Bayilik

2007 yılında hizmete başlayan dois döner , Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet göstererek yatırımlarına devam etmektedir.
Kendi fırınlarında üretilen Hatay’ın meşhur katkılı ekmeği olan lavaşı, kendilerine has sosu ve mayonezi ile müşterilerine farklı ve lezzetli bir tat sunuyorlar.

[adinserter block = “2”]

Dois döner kendi kanallarında yaptığı açıklama ile kendisine güçlü yatırım ortakları arıyor. İşte o açıklama;

DOİS Döner sahip olduğu sektör tecrübesi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere, tecrübesini aktarmak, karlı ve sürdürülebilir iş ortaklığı için kapılarını açıyor. Türkiye’de bir çok ilde kaliteli bayi sayısını artırmak, İskenderun lezzetlerini bütün dünyaya tanıtmak, kurumsal kimliğimiz ve ürün kalitemizden ödün vermeden siz değerli Dois severlere daima en iyisini, kalitelisini, hijyenik olarak sunmaktır. Hedefimiz sadece yerel bir marka olmak değil global bir çizgiye ulaşmaktır. 2007 yılında faaliyetlerine başlayan DOİS hizmet sektörü içinde barındırdığı markalarla kaliteli, lezzetli, doyurucu ürünleri, yöresel baharatları yerinden temini ve kendi üretimi olan lavaş ekmeği ile en uygun fiyatlarla, en doğru şube alt yapısında kurulmuş olup, bugün 22 şubesi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Ankara’da 6 şube ve Ankara dışında Erzincan, Ordu, Kırıkkale, Yozgat, Bolu, Çankırı, İstanbul, Manisa, Kastamonu, İzmir, Antalya, Samsun, Nevşehir şubeleri gibi Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet göstererek yatırımlarına devam etmektedir. DOİS olarak misafirlerimize, lezzet, konsept mekanlar, kalite ve keyifli ürünler sunmayı vaad ediyoruz.
DOİS DÖNER..

[adinserter block = “2”]

Girişimcide Aranan Özellikler : İşin başında bulunabilecek, tercihen iş yeri açmış, tecrübeye sahip.

Bayilik Görüşmelerinin İşleyiş Sırası,  Yapılan başvurular incelendikten sonra olumlu olan başvuruya dönüş yapılır ve sözleşmeler imzalanır. Daha sonra konsept hazırlanır ve hizmet için eğitimler verilir  gerekli izinler alınır sonra işletme faaliyete başlar.

Şube Açılış Maliyeti : 120.000 – TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 150,000 – TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 150.000 – TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 45

Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 15 – 24 Ay

Girişimciye Verilen Destekler :

Personel Desteği,

Eğitim Desteği,

Proje Desteği,

Pazarlama Desteği,

El Kitabı,

Yer Seçimi,

Ortak Reklam

[adinserter block = “2”]

Dois Döner Bayilik Adresi

Yetkili Firma : ZDE Döner Derviş Gökpınar
İlgili Kişi : Samet Doğan
Adres : Cemal Gürsel cad. no:57 Cebeci-Ankara
Telefon : 0543 485 9171

[adinserter block = “2”]

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir