Bayebit Nedir ? Bayebit nasıl kazandırır ?

İnternetten para kazanmak deyince ilk akla gelen referans sistemi ve üyelere kayıt olmaları karşılığın da ödüllendiren sistemler gelmektedir.

Bayebit Nedir ?

Bayebit Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş tarafından 20.12.2018 tarihinde kurulan internetten para kazanma ve bitcoin kripto borsası alanında hizmet veren ve bu alanda önemli yer almaya çalışan kripto para borsasıdır. Ayrıca bayebit Türkiye ‘nin ilk kredi kartı ile kripto para alınabilen borsası olarak bilinmektedir.

Bayebit Referans Sistemi ile Nasıl ve Ne kadar  kazanırım ?

Bayebit üyelerine kazanç sağlamaları için referans sistemini sunmuştur. Her kayıt olan kullanıcı için hediye olarak 100 Bayebit Coin vermektedir.

Hediye coinlerin TL karşılığı henüz bilinmemekte olup 31.01.2018 tarihinde şirket tarafından hem alışverişe açılacak aynı zamanda TL karşılığı netlik kazanacaktır. 1 Bayebit Coin = 0,50 TL olacağı söylentiler arasında yer almaktadır.

Kendi referansınız ile üye ekleyebilmek için size verilen referans link ‘i ile sisteme üye ekleyebilirsiniz.

Bayebit Üyelik Resimli Anlatım :

Üye olmak için öncelikle bayebit sayfasını açalım.

Açılan sayfada bulunan üyelik formunu eksiksiz doldurarak hesap oluştur butonuna basıyoruz.

Üye olmak için gerekli alanları doldurunuz.

Aşağıdaki resimde bulunan cep telefonu ve sifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Telefon numarasının başında 0 olması gerekmektedir.

Bayebit hesap onayı nasıl yapılır ?

Bayebit hesap onayı işlemi yaparken anasayfa da bulunan yan menü açılır ve hesap işlemleri kısmına tiklanir.

Bu ekran da aşağıdaki çıkan alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

TC kimlik no – doğum tarihi doldurulduğu da hemen altında bulunan kutulardan birisine kimlik öz yüzü diğerine ise kimlik arka yüzü eklenir .

Daha sonra onayla butonuna basılır ve size kısa bir süre sonra hesabınızın onaylanacağı bilgisi verilir. Yaklaşık olarak 1 saat sonra telefonunuza onay mesajı gelir ve hesabınıza giriş yaptığınız da onay aldığımızı aşağıdaki resimde olduğu gibi görüyor olmanız gerekmektedir.

Onaylanmış hesap

Bayebit de hediye coinleri nasıl görebilirim ?

Bayebit de son olarak ise hesabınız onaylandığında hesabınıza yatan hediye coinleri görebilmek için aşağıdaki ekranda olduğu gibi menü açılır ve varlıklarım bölümüne girilir.

Bu menü açıldığında karşınıza çıkan ekran da onaylı hesap sonrası veya referanslar dan kazandiginiz bayecoinleri görebileceksiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir